pol-ang.png

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie Polsko-Angielskim i Angielsko-Polskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 im. Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej.

111straz.png

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zaprasza wszystkich uczniów klas 1-6 do udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki bożonarodzeniowej lub wielkanocnej pt.”Kartka od strażaków”.

kurat[1].png

Znamy już wyniki stopnia rejonowego Konkursów Przedmiotowych.

nakr18.png

Pomagamy!!!

Plastikowe nakrętki są surowcem, który może komuś uratować życie. Tegoroczną zbiórkę nakrętek przeznaczamy na pomoc chorej Natalce. Nie wyrzucaj! Zbieraj!

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

jaczytam.png

Ja czytam to kampania społeczna, której celem głównym jest wywołanie mody na czytanie.

eds.jpg

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.