BOBR_logo_krzywe_tlo_finn_1600.png

Otrzymaliśmy wyniki tegorocznego Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr".

choinka.jpg

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Rada Dziecięca zaprasza uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja choinka”.

Iwo_-_Konkurs_Aniolek.jpg

4 grudnia o godz.18 w Dom Kultury w Olszówce w odbyło się uroczyste otwarcie wystawy wraz z wręczeniem nagród za konkurs plastyczny "Aniołek na święta".

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

nakr_logo.jpg

Wkręć się w pomaganie!!!

eds.jpg

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.