Dzieci śpiewają kolędy

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2017/2018 » Dzieci śpiewają kolędy

2018-01-02

Zespół wokalny Mi-REJki na deskach tamtejszego Teatru im. Adama Mickiewicza 28.12.2017 roku zaprezentował się podczas  -Świątecznego Koncertu – Dzieci śpiewają kolędy organizowanego przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

 

Niestrudzeni Dwójkowi kolędnicy dotarli do Cieszyna. Zespół wokalny Mi-REJki na deskach tamtejszego Teatru im. Adama Mickiewicza 28.12.2017 roku zaprezentował się podczas Świątecznego Koncertu – Dzieci śpiewają kolędy organizowanego przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie. Wśród wykonawców znaleźli się kolędnicy z 7 szkół pobliskich miejscowości. Wszystkim artystom i wykonawcom koncertu przyświecał jednoczący cel, zatrzymanie magii świąt i czerpanie radości z głoszenia Dobrej Nowiny. Rozbrzmiewały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w różnych aranżacjach i interpretacjach, ale łączyło je jedno – wielka radość i muzyczne wyszukanie. Nasze Mi-REJki brawurowo wykonały 3 oryginalne utwory bożonarodzeniowe o różnorodnym charakterze. Publiczność bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęła występ bielskich uczniów, rewanżując się gromkimi brawami za wielobarwne opowieści wokalne.

Dziękujemy organizatorowi świątecznego przedsięwzięcia - Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie oraz pani dyrektor Joannie Gibiec-Smiernej, która w ramach naszej kwitnącej, międzyszkolnej przyjaźni zaprosiła do udziału dwójkowych śpiewaków. Wszystkim artystom gratulujemy występu i zaangażowania oraz życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 033 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło