Dzień Edukacji Narodowej w Dwójce

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Dzień Edukacji Narodowej w Dwójce

2017-10-18

13.10.2017 w naszej szkole obchodzono uroczyście święto Dzień Edukacji Narodowej.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie uczestniczyli w tym dniu w niecodziennych warsztatach, przygotowanych przez szkolny TEATR 2, który promował najnowszy program edukacyjno-wychowawczy:).

Eksperci przedstawili pedagogom propozycje innowacji językowych, sugerując używanie podczas zajęć modnych wśród młodzieży słów: cool, spoko, nara. Podczas spotkania zaprezentowano również trendy mody nauczycielskiej, ze szczególnym uwzględnieniem strojów dla nauczycieli wychowania fizycznego. Publiczność aktywnie uczestniczyła w spotkaniu, które podsumowano życzeniami skierowanymi do tych, którzy na co dzień zajmują się wychowaniem i edukacją młodego człowieka. Na ręce Dyrekcji życzenia i kwiaty z okazji święta złożył przedstawiciel Rady Rodziców.

Świętowaliśmy z piosenką i uśmiechem, a po wspólnych uroczystościach uczniowie udali się na spotkania klasowe ze swoimi wychowawcami.

Zapraszamy do galerii.