Emilia ponownie najlepszą badmintonistką w powiecie.

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2018/2019 » Emilia ponownie najlepszą badmintonistką w powiecie.

2018-11-08

W dniu 6 listopada na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach odbyła się druga edycja Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego.

Na starcie stanęło 50 zawodników z całego powiatu. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro zawodników: Emilia Turkoniak 5b, Grzegorz Bartoszek 5e, Aleksandra Goczoł 7a, Zofia Wójcik 7a, Zofia Rozbicka 7b i Piotr Hura 7c. Na ogromne brawa zasługuje Emilia Turkoniak, która w obydwu edycjach pokonała wszystkie zawodniczki i w klasyfikacji generalnej zajęła 1 miejsce. Blisko podium był Piotr Hura, który wywalczył ostatecznie 4 miejsce. Rejowskie SP2 w klasyfikacji generalnej szkół zajęło wysokie 5 miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Warto odnotować również, że tego samego dnia odbywały się eliminacje 1/4 finału wojewódzkiego dzieci i młodzieży w badmintonie. Emilia Turkoniak i Zofia Wójcik awansowały do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy!