Integracyjny Rajd Szkolny

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2019/2020 » Integracyjny Rajd Szkolny

2019-10-02

We wtorek, 24.09.2019 r. odbył się Integracyjny Rajd Szkolny. Tego dnia aż 29 naszych klas odwiedziło wszystkie pobliskie szczyty Beskidu Śląskiego i Małego: Szyndzielnię, Błatnią, Klimczok, Dębowiec, Kozią Górę, Magurkę i Hrobaczą Łąkę. Najmłodsi uczniowie z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego bawili się na Błoniach w Cygańskim Lesie.
Podczas całej wyprawy dopisywały nam humory i słoneczna pogoda. W trakcie krótkich odpoczynków mogliśmy podziwiać malownicze krajobrazy Beskidów oraz mgły ścielące się u naszych stóp w dolinach górskich.


Nie zapomnieliśmy również o tegorocznej akcji Sprzątanie Świata, która przebiegała pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy - zmieniamy”. Wyruszyliśmy w góry, aby nie tylko zintegrować się, ale łącząc przyjemne z pożytecznym, posprzątać główne beskidzkie szlaki turystyczne.

W naszych działaniach wsparła nas bielska firma SUEZ, która dostarczyła nam worki na śmieci i rękawice dla każdego ucznia, za co serdecznie dziękujemy.

 

Po południu zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów, zastanawiając się, dokąd poprowadzą nas rajdowe szlaki w przyszłym roku szkolnym.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 033 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło