olimpus[3].png

Otrzymaliśmy wyniki z Ogólnopolskiej Olimpiady z Historii „OLIMPUS”.

nudzi-misie.png

Podsumowanie konkursu plastycznego.

congrats.png

Przedstawiamy wyniki ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego „FOX”.

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

nakr_logo.jpg

Wkręć się w pomaganie!!!

eds.jpg

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.