Dwójka świętuje piętnaste urodziny!!!

Do pełnoletniości brakuje nam niewiele :), do doskonałości dążymy nieustająco, za to jako nastolatce nie brakuje nam wigoru i zapału do działania......

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła obchodzi Jubileusz swojej działalności. Jest placówką publiczną, nieodpłatną, prowadzoną od 1września 2001 roku przez Towarzystwo Szkolne im. Mikołaja Reja w Bielsku – Białej.

Mury szkoły opuściło do tej pory już kilka pokoleń absolwentów, którzy pod okiem doświadczonej i kreatywnej kadry pedagogicznej rozwijali tu swoje zdolności, odkrywali pasje, kształtowali wrażliwość artystyczną.

Od 2001 roku zaufaniem obdarzyło Nas wielu rodziców, którzy znaleźli w Dwójce nie tylko kompleksowe wsparcie pedagogiczne, psychologiczne i logopedyczne dla swoich dzieci, ale także profesjonalną pomoc w zagospodarowaniu wolnego czasu oraz przestrzeń do wspierania różnorodnych talentów.

Społeczność Dwójki jest również aktywna w środowisku lokalnym. Od lat współpracuje z bielskimi instytucjami kulturalnymi, organizuje imprezy szkolne, często o charakterze otwartym. Stwarza także okazje do integracji środowiska wspierając społeczne inicjatywy.

15 lat działalności to jednak nie tylko fakty i statystyki, to przede wszystkim mnóstwo wspomnień związanych z tymi, którzy zawsze byli tu najważniejsi
– z uczniami.

Zapraszamy do wspólnego świętowania naszego Jubileuszu przez cały rok szkolny 2016/2017. Z tej okazji przygotowujemy liczne imprezy towarzyszące, które będą miały także charakter otwarty. Każdy na pewno znajdzie w naszej ofercie Coś dla Siebie.

Terminarz uroczystości:

Wrzesień - Rozpoczęcie jubileuszowego roku szkolnego 2016/2017 połączone z Nabożeństwem Ekumenicznym

Październik – Jubileuszowy Rajd Szkolny.

Listopad – Uroczysty Koncert Jubileuszowy.

Grudzień – Mikołajkowe Zawody Pływackie.

Styczeń – Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1-3, Dyskoteka Karnawałowa dla uczniów klas 4-6.

Luty – Zabawa Karnawałowa dla Rodziców.

Marzec – Konkurs wiedzy dla klas 1-3, Konkurs Wiedzy dla klas 4-6.

Kwiecień – Rajd rowerowy.

Maj – Miejska Gra Terenowa.

Czerwiec – Dzień Sportu, Piknik Rodzinny.

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl