Koncert świąteczny Zespołu wokalnego Mi-REJki

Aktualności » ARCHIWUM 2019/2020 » Koncert świąteczny Zespołu wokalnego Mi-REJki

2020-01-10

To był wyjątkowy koncert!

21.12.2019 r. zespół wokalny Mi-REJki wystąpił na scenie lipnickiego Domu Kultury w Bielsku-Białej na zaproszenie gospodarza – Zespołu Melodia. Wśród wykonawców byli skrzypkowie z bielskiej Szkoły Suzuki. Miłośnicy muzyki, rodziny małych artystów oraz sympatycy zgromadzili się w mroźny sobotni wieczór, by tuż przed świętami budować wyjątkowy świąteczny nastrój. Wśród gości była także pani dyrektor SP2 – Grażyna Lorek oraz kierownik DK w Lipniku – Joanna Adamek. Podczas koncertu można było usłyszeć znane i mniej znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Było skocznie, wesoło, kolorowo, ale też nastrojowo i lirycznie. Koncert zakończył się ogromnymi brawami dla wszystkich wykonawców  i piosenką hiszpańską „Feliz navidad”, w której wszyscy wyśpiewali serdeczne życzenia na święta i Nowy Rok.

Wspólny śpiew połączył wszystkich zgromadzonych, którzy mogli w sercach i na twarzach utrzymać ten wyjątkowy i magiczny nastrój… i zabrać go do domów. Dziękujemy za tak piękny koncert i zaproszenie do wspólnego kolędowania !