Konkurs języka angielskiego FOX

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2017/2018 » Konkurs języka angielskiego FOX

2017-12-04

Już po raz kolejny nasza szkoła weźmie udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 3-7 z podziałem na kategorie wiekowe:
• KITTENS dla klas III i IV,
• BUNNIES dla klas V i VI,
• DUCKS dla klas VII.

Celem konkursu jest rozwiązanie testu z zadaniami wielokrotnego wyboru, co jest świetnym sposobem do sprawdzenia swoich umiejętności językowych.

Jak co roku, wymogiem konkursu jest przeczytanie książeczki dostosowanej do wieku uczestników, na podstawie której sformułowanych jest kilka pytań w teście. Oto tytuły lektur:
• KITTENS - „Rumpelstitskin”
• BUNNIES – „Odyssey”
• DUCKS – „Black Beaty”

Dodatkowymi zagadnieniami z zakresu słownictwa są następujące tematy przyporządkowane do określonych grup wiekowych:
• KITTENS - Forest Animals,
• BUNNIES - Forest Life,
• DUCKS - Environment Protection

Konkurs odbędzie się 27 lutego 2018 roku. Opłata za uczestnictwo w konkursie wynosi 9 zł, a zapisy w naszej szkole trwają do 10 stycznia 2018 u nauczycieli języka angielskiego.
Szczegółowe informacje pod adresem http://www.fox.bielsko.pl/

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do spróbowania swoich sił!