Konkurs „FOX” w Naszej Szkole.

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2019/2020 » Konkurs „FOX” w Naszej Szkole.

2019-12-04

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX”, który w bieżącym roku szkolnym odbędzie się 3 marca 2020 roku.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 3-8 i odbywa się w 3 kategoriach wiekowych:

Kittens (kl. III-IV)

Bunnies (kl. V-VI)

Ducks (kl. VII-VIII)

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? To proste – do 10 stycznia zgłosić chęć udziału w konkursie czyli dostarczyć nauczycielowi języka angielskiego 10 zł (opłata za uczestnictwo) i zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w konkursie, a także przeczytać zadaną lekturę dostosowaną do kategorii wiekowej:

Kittens - "The Shepherd Boy and the Wolf"

Bunnies - "Heidi"

Ducks - "Treasure Island"

Lekturę można zamówić prywatnie (informacje na stronie organizatora) lub wypożyczyć w bibliotece szkolnej (ograniczona ilość).

Główną nagrodą w konkursie jest udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników. Dla uczestników z wynikami bardzo dobrymi i dobrymi przewidziane są nagrody rzeczowe.

Więcej szczegółowych informacji, jak również testy z ubiegłych lat można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu https://fox.bielsko.pl/