Koszykarskie zmagania

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2018/2019 » Koszykarskie zmagania

2019-06-03

W dniu 31.05.2019 r. reprezentacje szkoły klas VII i VIII w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców uczestniczyły w zawodach o Puchar Dyrektora LO im. M. Reja w Bielsku - Białej. Turniej odbył się w hali sportowej "Victoria" przy ul. Bratków 16. Organizatorem zawodów było nasze "Rejowskie" LO. W zawodach uczestniczyły cztery reprezentacje dziewcząt i trzy reprezentacje chłopców z różnych szkół, w tym również nasze z "Dwójki". Celem turnieju była popularyzacja koszykówki jako „sportu całego życia”, jej walorów zdrowotnych i profilaktycznych wśród młodzieży naszego Miasta. Uczestnicy turnieju rozgrywali mecze systemem "każdy z każdym". Na zakończenie zawodów Dyrektor LO TS im. M. Reja - Pani Dorota Feodorów - podziękowała wszystkim za wspólną rywalizację i sportowe zmagania oraz wręczyła dyplomy i puchary. Nasza reprezentacja męska zajęła II miejsce w turnieju, a tytuł Najlepszego Obrońcy Zawodów przypadł Filipowi Królczykowi, natomiast żeńska reprezentacja zajęła IV miejsce, w gronie której znalazła się najsympatyczniejsza zawodniczka turnieju Maja Buchowska.