Małe i duże igraszki ze sztuką

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2014/2015 » Małe i duże igraszki ze sztuką

2015-03-19

W dniu 19.03.2015 reprezentacja naszego szkolnego zespołu teatralno-wokalnego TEATR 2 (w składzie: Olga Świtalska, Zuzanna Skórka i Matylda Kołeczek) uczestniczyła w finale I Powiatowego Multimedialnego Przeglądu Szkolnych Teatrzyków pod hasłem "Małe i duże igraszki ze sztuką".

Do Konkursu zgłosiliśmy nasze smerfowe przedstawienie - „Smerfy w Bajkowej Krainie”. Niestety nieco okrojone ze względu na regulamin przeglądu, który dopuszczał 12 osób na scenie. Jak pamiętacie było Nas o wiele więcej:)

Nakręciliśmy dwudziestominutowy film z przedstawienia i... WYGRALIŚMY!!!

Zdobyliśmy pierwsze miejsce. Profesjonalne jury doceniło naszą pracą i (jak czytamy w protokole), nagrodziło za stworzenie klasycznej i w pełni profesjonalnej formy teatralnej.

Dziewczęta odebrały gratulacje dla całej grupy, pamiątkowe dyplomy, puchar słodkości oraz nagrodę specjalną - wycieczkę do Jasienicy i okolic połączoną z ogniskiem zorganizowanym na ranczo.

Młodym aktorom gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.