Międzyszkolne Zawody w Piłkę Koszykową klas V i VI

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Międzyszkolne Zawody w Piłkę Koszykową klas V i VI

2018-02-26

Na przełomie grudnia i stycznia uczniowie z naszej szkoły rywalizowali w Międzyszkolnych Zawodach w Piłkę Koszykową klas V i VI. Po przebrnięciu fazy grupowej, w której zajęliśmy drugie miejsce, reprezentacja naszej szkoły awansowała do finału rozgrywek. Po ciężkich trzech meczach turnieju finałowego reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie, czwarte miejsce. Chłopcy podczas wszystkich meczów walczyli bardzo zacięcie, widać było ich pełne zaangażowanie i ducha walki.

Wielkie gratulacje składamy naszej "Dwójkowej" reprezentacji chłopców, którzy występowali w składzie: Bartosz Ostrowski, Krzysztof Karwowski, Maksymilian Szwabowicz, Piotr Lorek, Jakub Duźniak, Stanisław Suchanek, Filip Kozak, Andrzej Źaloudik, Aleksander Stopka, Jan Zawiła, Nikodem Sadowski, Michał Morawski, Mikołaj Borodeńko, Kacper Chmiel.

W turnieju w piłkę koszykową wzięła udział również reprezentacja dziewcząt klas V i VI w składzie: Natalia Cieplińska, Aleksandra Goczoł, Barbara Doleżałek, Aleksandra Habdas, Gabriela Zipser, Julia Biegun, Zofia Rozbicka, Maja Buchowska, Magdalena Chrobak, Karolina Iwanicz, Wiktoria Karwat, Patrycja Kustra, Wiktoria Wyszyńska zajmując siódme miejsce.