Międzyszkolne Zawody w Piłkę Ręczną klas V-VI

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2017/2018 » Międzyszkolne Zawody w Piłkę Ręczną klas V-VI

2018-03-28

Zakończyły się rozgrywki międzyszkolne w mini piłce ręcznej chłopców klas V i VI. Po przebrnięciu fazy grupowej, w której zajęliśmy drugie miejsce, reprezentacja naszej szkoły awansowała do II etapu rozgrywek, gdzie pokonali drużynę z SP nr 1, tym samym awansując do finału. Po ciężkich trzech meczach turnieju finałowego reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie, czwarte miejsce. Chłopcy podczas wszystkich meczów walczyli bardzo zacięcie, widać było ich pełne zaangażowanie i ducha walki.

Wielkie gratulacje składamy naszej "Dwójkowej" reprezentacji chłopców, którzy występowali w składzie: Bartosz Ostrowski, Krzysztof Karwowski, Maksymilian Szwabowicz, Piotr Lorek, Jakub Duźniak, Piotr Hura, Stanisław Suchanek, Filip Kozak, Aleksander Stopka, Nikodem Sadowski, Michał Morawski, Adrian Odrzywolski, Andrzej Żaloudik.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek:

1. SP Katolickiego Tow. Kulturalnego
2. Szkoła Podstawowa nr 27
3. Szkoła Podstawowa nr 26
4. Szkoła Podstawowa nr 2 TS
5-8. Szkoła Podstawowa nr 36
SP MS BTS "Rekord"
9-11. Szkoła Podstawowa nr 37
12-13. Szkoła Podstawowa "Akademia Żaków"