Razem dla Dwójki

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2017/2018 » Razem dla Dwójki

2017-10-10

Razem dla Dwójki


Nasza szkoła za sprawą starań dyrektor mgr Grażyny Lorek ma szanse stać się jeszcze lepsza i piękniejsza. Ruszyła V edycja Budżetu Obywatelskiego w Bielsku-Białej, której ideą jest rozdzielenie funduszy miejskich na rok 2018, tak by nasze miasto stało się przyjazne dla jego mieszkańców. Podział budżetu odbywa się w dwóch kategoriach: projekty osiedlowe i projekty ogólnomiejskie. Właśnie w tej drugiej wystartował projekt, który pozwoli na zmodernizowanie naszego szkolnego boiska.

 

Zgodnie z założeniami, boisko to będzie służyć uczniom naszej szkoły, ale również otwiera możliwość korzystania z niego w godzinach popołudniowych osobom, które w aktywny sposób chcą spędzić czas. Nasze szkolne boisko, mimo starań i konserwacji wymaga kapitalnego remontu i przystosowania do bezpiecznego korzystania. Upływający czas i działania atmosferyczne spowodowały duże zniszczenia, których własnymi środkami nie jesteśmy w stanie sfinansować. Budżet Obywatelski jednak dał nadzieje na zmiany i możliwość rozwoju naszej placówki. Wśród zgłoszonych ofert projekt o numerze OBB021, którego autorem jest dyrektor Grażyna Lorek przeszedł już pozytywną weryfikację i opiniowanie. Teraz czas abyśmy razem dla Dwójki, dla uczniów i społeczności śródmieścia poparli wniosek swoimi głosami.

 

Musimy zebrać jak najwięcej podpisów wspierających rewitalizację boiska przy SP2. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Bielska, którzy ukończyli 16 rok życia do zaangażowania i pomocy w zbieraniu podpisów. Tydzień od 12 do 19 października będzie dla naszego projektu decydujący. To wtedy musimy zjednoczyć siły. Liczy się każdy głos, bo tylko razem możemy zmienić szkołę i zyskać wiele.

 

Razem musi się udać!

 

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 033 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło