Londyn[1].png

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów klas 7 i 8 do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.

wiosna_w_obiektywie_zdjecie.jpg

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”
Marek Grechuta

wkp-geo.png

Nasz uczeń zdobył tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii.

Plakat_Laboratoria_Przyszlosci.jpg

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza szkoła w najbliższych miesiącach i latach będzie coraz bardziej wzmacniać i uatrakcyjniać proces zdobywania wiedzy i umiejętności wychowanków. Wpłynął na to fakt udziału naszej szkoły w rządowym programie „Laboratoria Przyszłości”.

0EKO.jpg

Udział w projekcie EKO-Ambasadorzy

logo_NPRZ.png

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 jest kolejną edycją wieloletniego programu, nakierowanego na wzmocnienie czytelnictwa w Polsce oraz modernizację bibliotek ...

orly[1].png

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza szkoła została wyróżniona prestiżowym tytułem Orły Edukacji 2022.

0program-dla-szkol.png

W tym roku szkolnym kolejny raz uczestniczymy w„Programie dla szkół” współfinansowanym przez Unię Europejską.

0FORMY_EFC_2.jpg

W "Dwójce” na szkolnych korytarzach pojawią się wystawy sztuki współczesnej. Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce bierzemy udział w nagradzanym projekcie "Formy podstawowe", którego głównym zadaniem jest przybliżenie młodym polskim pokoleniom sztuki współczesnej.

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

nakr_logo.jpg

Wkręć się w pomaganie!!!

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.