Rekrutacja do klas I. Nabór do klas II-VII

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, iż rekrutację do klas pierwszych naszej szkoły rozpoczniemy w dniu 10 kwietnia.

Szczegóły wkrótce.

Rekrutacja, wzorem dwóch poprzednich lat, prowadzona będzie w systemie elektronicznym, wraz z rekrutacją do wszystkich miejskich, publicznych szkół podstawowych. Dlatego terminy rekrutacji muszą być tożsame z terminami ustalonymi przez miasto Bielsko-Biała.

Informujemy, iż te szkoły, które nie zdecydowały się, wraz ze szkołami miejskimi, na prowadzenie rekrutacji  w formie elektronicznej, mogły już rozpocząć tą procedurę.

Harmonogram oraz kryteria rekrutacji podamy na naszej stronie już niebawem.

Jednocześnie informujemy, iż nabór, w zależności od wolnych miejsc w klasach starszych (II-VII), prowadzony jest na bieżąco, w oparciu o złożone karty zapisu, które dostępne są w sekretariacie szkoły (8.00-15.00) lub do pobrania tutaj.

Dopuszczamy również możliwość otwarcia dodatkowego oddziału klasy VII.

Decyzję o przyjęciu ucznia do klas II-VII każdorazowo podejmuje Dyrektor Szkoły.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z warunkami nauki i zabawy oferowanymi przez naszą szkołę dla przyszłych uczniów.

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl