Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

2019-08-18

Serdecznie zapraszamy dzieci, które od września będą uczniami pierwszych klas i oddziału przedszkolnego naszej szkoły na spotkania integracyjne, które odbędą się w czwartek 29 sierpnia 2019 roku, od godziny 9.00 do 12.00.

Oddział przedszkolny - Sala OP (w przyziemiu budynku A), wychowawca - mgr Maria Władyka.

Przydział uczniów do poszczególnych klas pierwszych zosatł już dokonany i wywieszony jest w szkole.

W czasie spotkania dzieci poznają swojego wychowawcę, wezmą udział w zajęciach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez nauczyciela rytmiki. Dzieci również będą miały możliwość poznania się wzajemnie podczas zabaw integracyjnych prowadzonych przez wychowawcę i pedagoga szkolnego.

Na zajęcia dzieci przynoszą obuwie zamienne, drugie śniadanie, dobre humory i dużo chęci do wspólnej zabawy.

Rodziców prosimy o pozostawienie swoich pociech pod opieką przyszłych wychowawców.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!