Sztafetowe Zawody Pływackie

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2018/2019 » Sztafetowe Zawody Pływackie

2019-02-04

W piątek 01.02.19 r. na basenie przy Szkole Podstawowej nr 36 odbyły się Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Zarząd Oświaty. Każda szkoła wystawiła reprezentację składającą się z ośmiu zawodników tzw. sztafetę pływacką. Uczestnicy mieli do przepłynięcia 50 m stylem dowolnym. Liczył się czas wszystkich startujących zawodników. Podczas zawodów chłopcy reprezentujący naszą szkołę w składzie: Bartłomiej Surdy, Bartłomiej Giżycki, Maksymilian Zaremba, Filip Pukło, Mikołaj Duhl, Wojciech Giżycki, Piotr Lorek, Rudolf Gołębiowski uplasowali się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal.

Również w tym samym dniu w wyżej wymienionych zawodach startowała reprezentacja dziewcząt w składzie: Małgorzata Weksej, Zuzanna Woźniak, Zofia Pasierbek, Klaudia Janosz, Julia Bożek, Maja Duhl, Oliwia Tworzyańska, która uplasowała się na wysokim szóstym miejscu.

!!!Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!