Trzecie miejsce SP 2 TS w Powiatowej Lidze Badmintona

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2017/2018 » Trzecie miejsce SP 2 TS w Powiatowej Lidze Badmintona

2017-12-14

Uczniowie SP 2 TS wywalczyli trzecie miejsce w Powiatowej Lidze Badmintona. Podczas trzech turniejów zawodnicy naszej Szkoły zdobywali punkty, zarówno indywidualne, jak i do klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.

W końcowym efekcie drużynowo nasza Szkoła uplasowała się na trzecim stopniu podium. Na największe brawa zasługuje Emilia Turkoniak z klasy 4b, która wygrała wszystkie trzy edycje i zajęła pierwsze miejsce wśród dziewczynek z klas IV-V. Na podium indywidualnie stanął również Piotr Hura z 6c, który za każdym razem był trzeci i takie miejsce ostatecznie również zajął wśród chłopców klas VI-VII. Reszcie drużyny w składzie: Aleksandra Goczoł 6a, Zofia Wójcik 6a, Aleksandra Habdas 6a, Rozbicka Zofia 6b, Szymon Kawa 5b, Grzegorz Bartoszek 4e, również należą się ogromne gratulacje, ponieważ pomimo zdobytych dalszych lokat uzyskali tyle punktów, aby w klasyfikacji generalnej móc cieszyć się z trzeciego miejsca.

Na zwycięzców czekały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.