Turniej piłki nożnej szkół podstawowych "Szukamy piłkarskich talentów"

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2015/2016 » Turniej piłki nożnej szkół podstawowych "Szukamy piłkarskich talentów"

2016-06-16

W dniu 14.06.2016 odbył międzyszkolny turniej szkół podstawowych „Szukamy Piłkarskich Talentów”. Turniej rozegrany został na obiektach BTS „Rekord”, a do rozgrywek zgłosiły się 34 drużyny piłkarskie. Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły – reprezentację klas piątych oraz reprezentację klas czwartych.
Obydwie drużyny rozpoczęły rywalizację od rozgrywek grupowych. Świetnie na tym etapie poradził sobie nasz młodszy zespół wygrywając wszystkie spotkania, zajmując pierwsze miejsce w grupie. Koledzy z klas piątych, po meczach grupowych, zajęli ostatecznie drugie miejsce w grupie i również awansowali do dalszego etapu zawodów.
Niestety w kolejnej fazie rozgrywek oba nasze zespoły trafiły na mocne drużyny reprezentujące szkoły mistrzostwa sportowego Podbeskidzia i Rekordu. Po wyrównanym boju, zespół z klas czwartych ostatecznie musiał uznać wyższość kolegów ze szkoły SMS BTS Rekord i został sklasyfikowany na miejscach 5-8. Drużyna z klas piątych z kolei, uległa SMS BBTS zajmując miejsce 7-12.
Szkołę Podstawową nr 2 Towarzystwa Szkolnego reprezentowali:
- w klasach piątych: Jan Szopa, Antoni Fajferek, Oliwier Mendyk, Filip Wajda, Jacob Toczek, Szymon Szarek, Franciszek Balcer, Oskar Jędrzejowski.
- W klasach młodszych: Bartosz Ostrowski, Krzysztof Karwowski, Adrian Odrzywolski, Piotr Lorek, Szymon Mazur, Mateusz Hugiel, Kacper Chmiel, Andrzej Żaloudik, Jan Zawiła, Jakub Duźniak.