Uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/2018

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/2018

2018-06-14

13 czerwca, w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej, odbyło się spotkanie podsumowujące sportowe dokonania szkół z naszego miasta. Historyczny wynik zanotowała „Dwójka”, plasując się w czołówce najlepszych szkół w Bielsku-Białej.

Na uroczystym spotkaniu, podsumowującym sportową rywalizację szkół, stawiła się delegacja naszej szkoły pod przewodnictwem pani dyrektor Grażyny Lorek. W trakcie uroczystości zostały przyznane puchary i dyplomy dla najlepszych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Po raz pierwszy w historii nasza szkoła została wyróżniona za swoją postawę i otrzymała puchar oraz dyplom za zajęcie szóstego miejsca w igrzyskach sportowych dzieci. Jest to najwyższe miejsce jakie zajęliśmy w końcowej klasyfikacji, a główne słowa uznania należą się przede wszystkim naszym chłopięcym drużynom, które zajmowały miejsca na podium lub tuż za nim w grach zespołowych, lekkoatletyce oraz pływaniu. Zdobyte dzięki naszym uczniom punkty pozwoliły zająć historyczne, wysokie, szóste miejsce.

Gratulujemy!