Wycieczka na kręgle najbardziej usportowionej klasy

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » Wycieczka na kręgle najbardziej usportowionej klasy

2018-10-08

W roku szkolnym 2017/2018 tytuł najbardziej usportowionej klasy zdobyła 7a. W dniu 27.09.2018 r. zwycięzcy udali się do Fitness Klubu "Solar" na kręgle. Wyjście to zostało zorganizowane w ramach nagrody za zajęcie I miejsca w/w konkursie i ufundowane przez Prezydium Rady Rodziców.

Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji. Wychowankowie mogli nauczyć się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji oraz rozwinąć umiejętności związane z osiąganiem celu. Nasi uczniowie mieli do dyspozycji kilka torów dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy z podopiecznych mogą pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię i kontynuację rywalizacji w tej dyscyplinie sportowej w przyszłości .

Wycieczka była wyśmienita, wszyscy bawili się wspaniale. Spotkanie przyniosło dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie poznali kolejną alternatywę aktywnego spędzania czasu wolnego.