Życzenia świąteczne

Aktualności » ARCHIWUM 2020/2021 » Życzenia świąteczne

2020-12-22

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, uczniowie, pracownicy i wszyscy przyjaciele "Dwójki".

Wraz z powyższą kartką i zawartymi na niej życzeniami pragniemy obdarować Was niezwykłym - bo muzycznym upominkiem:) Zapewne wszyscy doskonale wiecie, że „Dwójka” to jedna z najbardziej rozśpiewanych szkół w naszym mieście. Co roku w okresie świątecznym spotykaliśmy się na koncertach i wydarzeniach kolędowych. Zatem pozwólcie, że ten wyjątkowy i trudny rok zakończymy nieco inaczej – nie spotkaniem - a nagraniem, dzięki któremu chcemy przekazać najpiękniejsze dźwięki kolęd.

Nasz szkolny Zespół Wokalny MI-REJki, pod czujnym i wrażliwym "uchem" prowadzącej - Pani Ani Ostrowskiej, jest znowu razem, choć jednak w odosobnieniu przygotowywał „Pastorałkę od serca do ucha”. Jej góralski i skoczny charakter, optymizm i radość wyraża to, co płynie z naszych serc. Niech radość ze wspólnego śpiewu da nadzieję na to, że Nowy Rok przyniesie nam lepszy czas i pozwoli powrócić do tak ważnej i cennej dla wszystkich codzienności.

LINK