„20 lat razem”

Aktualności » Jubileusz 20-lecia » „20 lat razem”

W tym roku nasza szkoła obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji i wydarzeń.  Chcemy świętować razem z Wami, naszymi Dwójkowymi Rodzicami i Uczniami, cały rok szkolny 2021/2022.

 

  • We wrześniu zainaugurujemy obchody naszym tradycyjnym rajdem integracyjnym w okoliczne góry, a najmłodszych uczniów klas I-IV zapraszamy dodatkowo do udziału w konkursie plastycznym z użyciem języka angielskiego „Inside and ouside our school” .

  • Październik wszystkim kojarzy się z Dniem Edukacji Narodowej, a więc z nauczycielami. W tym miesiącu zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach plastycznych i literackich dotyczących Dwójkowych nauczycieli.

  • W listopadzie będziemy wspominać postać naszego patrona, Mikołaja Reja. Już teraz szykujcie się do konkursu dotyczącego jego życia i twórczości.

  • W grudniu, w przededniu świąt Bożego Narodzenia, zaprosimy Was na koncert kolędowy z udziałem naszych zaprzyjaźnionych szkół.

  • Nowy Rok przywita nas w styczniu jubileuszowym wydaniem Rej-Zetki, naszej szkolnej gazety redagowanej przez uczniów i nauczycieli.

  • W lutym, w czasie ferii zimowych, planujemy szaleństwa na śniegu na Dwójkowej półkolonii.

  • Marzec to dobry miesiąc, aby przedstawić wszystkim nowe technologie, z których na co dzień korzystamy w Dwójce.

  • Wiosna kojarzy się nam rodzinnie i sportowo, dlatego kwietniu i maju planujemy rodzinne spotkania w plenerze oraz rodzinne rozgrywki gier planszowych, a także rajd rowerowy, rozgrywki o puchar Dyrektora oraz rodzinne spacery po  mieście. Brzmi tajemniczo? Tak, bo to niespodzianka!

  • A na zakończenie, w czerwcu, wielka gala jubileuszowa!

 

Bądźcie z nami i śledźcie szczegóły na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję (trzymajcie kciuki....), iż pandemia nie przeszkodzi nam w realizacji naszych jubileuszowych planów:)

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło