• wstazka2.png

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszego pracownika Jerzego Mynarskiego – wieloletniego pracownika obsługi technicznej w Szkole Podstawowej Nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej.

• online.jpeg

W dniach 12 i 13 stycznia zapraszamy rodziców na zebrania klasowe ONLINE.

• 0swieta.png

Uczniom, rodzicom oraz całej "dwójkowej" społeczności

składamy życzenia

oraz wysyłamy muzyczny prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

PORTRET-RODZINNY-grafika.jpg

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie zaprasza do udziału w 17 już edycji konkursu z cyklu „Kolory szarości” pod honorowym patronatem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

astro.jpg

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

oli.png

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „EkoŚwięta, czyli ozdoba choinkowa z recyklingu”.

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.