Aktualności szkoły
 • wstazka2.png

  Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszego pracownika Jerzego Mynarskiego – wieloletniego pracownika obsługi technicznej w Szkole Podstawowej Nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej.

 • online.jpeg

  W dniach 12 i 13 stycznia zapraszamy rodziców na zebrania klasowe ONLINE.

 • 0swieta.png

  Uczniom, rodzicom oraz całej "dwójkowej" społeczności 

  składamy życzenia

  oraz wysyłamy muzyczny prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Konkursy
PORTRET-RODZINNY-grafika.jpg

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie zaprasza do udziału w 17 już edycji konkursu z cyklu „Kolory szarości” pod honorowym patronatem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

astro.jpg

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

Sukcesy
oli.png

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „EkoŚwięta, czyli ozdoba choinkowa z recyklingu”.

Nasze programy
nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

mleko_z_k_logo.jpg

Celem programu MLEKO Z KLASĄ jest kształtowanie wśród dzieci dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.

plakat_sp2.jpg

W roku szkolnym 2018/2019 nasi nauczyciele i uczniowie uczestniczą w projekcie „Nauczyciel z książką”. Jego głównym założeniem jest popularyzowanie czytelnictwa oraz kształtowanie umiejętności dziennikarskich wśród uczniów szkoły.

owoce.jpg

W tym roku szkolnym kolejny raz uczestniczymy w Programie współfinansowanym przez Unię Europejską „OWOCE W SZKOLE”. 

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

wiarygodna.png

Dwójka otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło