gazetka_prace_konkursowe[1].jpg

Przedstawiamy wyniki jubileuszowego konkursu plastycznego z języka angielskiego „Inside and outside our school”.

mat-foto.png

Zapraszamy uczniów oraz rodziców do udziału w konkursie fotograficznym "Matematyka w obiektywie".

wkp-ja.png

Sukces w pierwszym etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego!

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.