flaga[1].jpg

III LO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej zaprasza uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu języka angielskiego.

wkpang2.png

Ośmiu uczniów naszej szkoły przystąpiło do udziału w jednym z najtrudniejszych konkursów w roku szkolnym!

cropped-ojaj.png

Pierwsza część Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów już na nami.

logo_NPRZ.png

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 jest kolejną edycją wieloletniego programu, nakierowanego na wzmocnienie czytelnictwa w Polsce oraz modernizację bibliotek ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

nakr_logo.jpg

Wkręć się w pomaganie!!!

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.