„Nudzi-Misie” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2019/2020 » „Nudzi-Misie” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

2019-12-17

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.
Nieograniczona wyobraźnia, która w kreatywny sposób przekłada się na język plastyczny jest naszym głównym przesłaniem. Konkurs ma za zadanie promować twórczą aktywność młodych artystów, rozwijać ich wyobraźnię, pomysłowość i abstrakcyjne myślenie odnośnie wielobarwnej sylwetki Misia. Tytuł podany w formie żartobliwej gry słownej ma sprawić, że uczestnicy mogą podejść do tematu nie tylko w sposób tradycyjny, ale również w mniej konwencjonalny i oderwany od prawdziwego wizerunku znanych nam przyjaciół. Prace będą oceniane pod względem doboru środków wyrazu plastycznego, oryginalności i sposobu interpretacji tematu, oraz walorów estetycznych.

Technika prac jest dowolna.
Prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki wykonywane w dowolnych technikach malarskich i rysunkowych: pastel, tusze, akwarela, tempera, gwasz, olej, batic, collage, techniki własne.
Format prac płaskich nie może przekraczać 50 X 70 cm.
Prace przestrzenne z zakresu rzeźby i płaskorzeźby (glina, masa solna i papierowa). Formy z recyklingu, kolorowych papierów, tkanin .… Prace przestrzenne minimalna szerokość i wysokość 20 cm.
Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) dostępną również na stronie internetowej www.ckagora.pl

Każda praca powinna zawierać na odwrocie imię, nazwisko, pesel i wiek autora.
Autorem pracy może być tylko 1 osoba.

Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora i nie będą odsyłane.

Prace wraz ze z kartą zgłoszenia i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można składać u p. Ewy Żydek do 10.02.2020

NazwaRozmiarData
icoNudzi-misie_-_Karta_zgloszenia.pdf200.63 KB2019-12-17 08:45