Aula TS

Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej zlokalizowana w centrum miasta, przy ulicy A. Frycza Modrzewskiego 12 stanowi alternatywną ofertę w dziedzinie organizacji wydarzeń o charakterze wykładowym, konferencyjnym i artystycznym w naszym mieście.

Obiekt spełnia podstawowe wymagania w zakresie akustyki, oświetlenia i zaplecza gospodarczego. Umożliwia organizację imprez o róznej skali - od wykładów, spotkań kongresowych, bankietów, po spektakle teatralne, muzyczne, projekcje filmów, czy projekty wystawowe dla około 400 osób.

Elewacja budynku jest częściowo przeszklona z możliwością zasłonięcia okien roletami. Obiekt posiada systemy wentylacyjne i spełnia wymogi bezpieczeństwa.

Około 380 miejsc siedzących z funkcją rozkładanego blatu, szeroka scena z kulisami, przestronne, wielofunkcyjne foyer przystosowane między innymi do organizacji wystaw, stoisk sponsorskich i ekspozycyjnych, a przy tym wyśmienita lokalizacja obiektu w centrum Bielska oraz dostępny i monitorowany parking – to tylko niektóre z atutów Auli przy ulicy Frycza Modrzewskiego 12.

W budynku znajdują się również mniejsze pomieszczenia mogące służyć jako zaplecze dla imprez, szatnia, toalety, powierzchnie magazynowe.

Obiekt umożliwia instalację niezależnych elementów dekoracji, nagłośnienia.

Rezerwacje

Leszek Król