Grono pedagogiczne

O szkole » Grono pedagogiczne

PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Magdalena Mach – wychowawca oddziału przedszkolnego

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Mirosław Łukasik - wychowawca klasy Ia
mgr Agnieszka Brawańska – wychowawca klasy Ib
mgr Renata Pach – wychowawca klasy Ic
mgr Ewa Zięba – wychowawca klasy IIa
mgr Monika Kuder – wychowawca klasy IIb
mgr Agnieszka Konicka – wychowawca klasy IIc
mgr Agata Steinberg – wychowawca klasy IId
mgr Irena Frydel – wychowawca klasy IIIa
mgr Ewa Kocman – wychowawca klasy IIIb
mgr Aleksandra Gumula – wychowawca klasy IIIc

RELIGIA RZYMSKO-KATOLICKA

mgr Jerzy Lach
mgr ks. Józef Oleszko
mgr Joanna Wróbel

RELIGIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA

mgr ks. Artur Woltman

JĘZYK POLSKI

mgr Grażyna Jelińska-Górna
mgr Dorota Ługowska
mgr Agnieszka Marczyńska
mgr Dorota Przybylska
mgr Bożena Rogolińska
mgr Agnieszka Sromek

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Anna Brzozowska-Bożek
mgr Wiesława Górna
mgr Joanna Krakowińska
mgr Tomasz Skotnicki
mgr Aleksandra Woźniak
mgr Katarzyna Ziobrowska

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Monika Heinrich
mgr Joanna Bieniek

MUZYKA

mgr Anna Chrobak-Steckel
dr Anna Ostrowska

PLASTYKA

mgr Ewa Żydek

HISTORIA

mgr Kamila Kluz
mgr Dorota Mikocik
mgr Artur Woltman

PRZYRODA

mgr Anna Marek

MATEMATYKA

mgr Wojciech Czauderna
mgr Marta Kliś-Baranowska
mgr Barbara Marijczyn
mgr Marzena Śliwa

BIOLOGIA

mgr Anna Kraus

GEOGRAFIA

mgr Anna Marek

CHEMIA

mgr Franciszek Rothkegel
mgr Magdalena Tomaszek

FIZYKA

mgr Paweł Kąkol

INFORMATYKA

mgr Joanna Bochenek
mgr Witold Hałka
mgr Paweł Kąkol
mgr Lidia Miś

TECHNIKA

mgr Dorota Mikocik

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Michał Dębowski
mgr Mariusz Gąsiorek
mgr Jakub Kamiński
mgr Łukasz Sikora

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

mgr Agnieszka Brawańska
mgr Mariusz Gąsiorek

RYTMIKA

mgr Anna Chrobak-Steckel

DORADZTWO ZAWODOWE

mgr Agnieszka Marczyńska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Anna Kraus
mgr Monika Masny

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Marcin Marczyński

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Wincenty Laskowski

ŚWIETLICA

mgr Agnieszka Brzozowska
mgr Joanna Dudziak
mgr Justyna Kamińska
mgr Monika Kozieł-Leja
mgr Katarzyna Romańczyk-Imielska
mgr Ewa Żydek

BIBLIOTEKA

mgr Ewelina Korczak
mgr Tomasz Sowiński

LOGOPEDA

mgr Monika Kozieł-Leja

PEDAGOG

mgr Grażyna Kenig
mgr Elżbieta Kamińska-Mądro

PSYCHOLOG

mgr Adam Pitas

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 033 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło