Grono pedagogiczne

O szkole » Grono pedagogiczne

PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Alicja Cecerska – wychowawca oddziału przedszkolnego

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Irena Frydel – wychowawca klasy Ia
mgr Ewa Kocman – wychowawca klasy Ib
mgr Aleksandra Gumula – wychowawca klasy Ic
mgr Renata Pach – wychowawca klasy IIa
mgr Agnieszka Brawańska – wychowawca klasy IIb
mgr Mirosław Łukasik – wychowawca klasy IIIa
mgr Agnieszka Konicka – wychowawca klasy IIIb
mgr Magdalena Bury– wychowawca klasy IIIc
mgr Liliana Konieczny – wychowawca klasy IIId
mgr Ewa Zięba – wychowawca klasy IIIe

RELIGIA RZYMSKO-KATOLICKA

mgr Joanna Dudziak
mgr Jerzy Lach

RELIGIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA

mgr ks. Artur Woltman

JĘZYK POLSKI

mgr Magdalena Bieniek
mgr Grażyna Jelińska-Górna
mgr Dorota Ługowska
mgr Agnieszka Marczyńska – wychowawca klasy Vb
mgr Dorota Przybylska - wychowawca klasy Va

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Anna Brzozowska-Bożek – wychowawca klasy VIc
mgr Wiesława Górna - wychowawca klasy IVd
mgr JoannaKrakowińska
mgr Wacław Skoczylas
mgr Aleksandra Woźniak - wychowawca klasy IVe
mgr Katarzyna Ziobrowska – wychowawca klasy VIa

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Monika Heinrich
mgr Anna Kluczny

MUZYKA

mgr Anna Chrobak-Steckel – wychowawca klasy VIIa
mgr Anna Ostrowska

PLASTYKA

mgr Ewa Żydek

HISTORIA/HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

mgr Kamila Kluz
mgr Dorota Mikocik – wychowawca klasy VIIb
mgr Artur Woltman

PRZYRODA

mgr Agata Czerwińska – wychowawca klasy IVc
mgr Anna Kraus – wychowawca klasy VIb
mgr Anna Marek

MATEMATYKA

mgr Anna Jakubiec – wychowawca klasy Vc
mgr Barbara Marijczyn – wychowawca klasy VIIc
mgr Marzena Rak – wychowawca klasy IVa

BIOLOGIA

mgr Anna Kraus

GEOGRAFIA

mgr Agata Czerwińska

CHEMIA

mgr Agnieszka Gilowska

FIZYKA

mgr Dariusz Ostrowski

INFORMATYKA/ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

mgr Wojciech Czauderna
mgr Dariusz Ostrowski
lic. Alicja Płoszaj
mgr Dominika Ragan

TECHNIKA/ZAJĘCIA TECHNICZNE

mgr Dorota Mikocik

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Rafał Dubrawski
mgr Jakub Kamiński
mgr Małgorzata Pietryja
mgr Łukasz Sikora

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

mgr Rafał Dubrawski

RYTMIKA

mgr Anna Chrobak-Stecke

DORADZTWO ZAWODOWE

mgr Agnieszka Marczyńska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Agata Czerwińska
mgr Anna Kraus

ŚWIETLICA

mgr Agnieszka Brzozowska
mgr Agnieszka Jonczyk
mgr Monika Kozieł-Leja
mgr Kamila Kluz
mgr Anna Ostrowska
mgr Alicja Płoszaj
mgr Ewa Żydek

BIBLIOTEKA

mgr Ewelina Korczak
mgr Tomasz Sowiński

LOGOPEDA

mgr Marta Stano

PRACA W ZAKRESIE PEDAGOGICZNYM

mgr Grażyna Kenig

PRACA W ZAKRESIE PSYCHOLOGICZNYM

mgr Adam Pitas

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel./Fax: 033 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

Godło