liscie2.png

Szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III.

liscie.jpg

Zapraszamy uczniów klas młodszych do udziału w konkursie plastycznym z języka angielskiego.

zosia.jpg

Sportowe sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 zapoczątkowała Zosia Pasierbek.

nakr18.png

Pomagamy!!!

Plastikowe nakrętki są surowcem, który może komuś uratować życie. Tegoroczną zbiórkę nakrętek przeznaczamy na pomoc chorej Natalce. Nie wyrzucaj! Zbieraj!

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

jaczytam.png

Ja czytam to kampania społeczna, której celem głównym jest wywołanie mody na czytanie.

eds.jpg

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.