recyt-wiosna.png

17 czerwca 2021 r. odbył się etap końcowy szkolnego Konkursu recytatorskiego „Wiosna w poezji”.

szach[3].png

V Szkolny Turniej Szachowy.

Igor2.jpg

Uczniowie Naszej Szkoły prezentują swoje umiejętności na arenie ogólnopolskiej. Uczeń klasy 6b jest tego przykładem.

nprc.png

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.