Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” – rozstrzygnięty!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2017/2018 » Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” – rozstrzygnięty!

2017-10-04

Na przekór jesiennym smutkom poszły w ruch farbki, kredki, mazaki, papiery kolorowe i inne materiały plastyczne, dzięki czemu powstały prace pełne słońca, barw
i wspomnień letnich, beztroskich dni. Wakacyjne wspomnienia zostały zaklęte w promykach słońca. Bardzo trudno było wybrać te najbardziej pomysłowe i najbardziej wakacyjne.
Po wielu przemyśleniach powstała jednak lista prac nagrodzonych i wyróżnionych. Oto ona:

I miejsce - Zuzanna Woźniak - klasa 1a
II miejsce - Julia Zych – klasa 2a
III miejsce -  Hanna Iwanicz – klasa 3e
Wyróżnienia:
Sylwia Gajdek – klasa 3b
Eliza Ciućka – klasa 1b
Helena Bogacz – klasa 1a

Gratulujemy wykonawcom wyróżnionych prac i dziękujemy  wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Mamy nadzieję, że wykonywanie prac dostarczyło im wiele radości.