Ogłoszenia konkursów 2012/2013

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły. Wasze osiągnięcia z poprzednich lat są imponujące! GRATULUJEMY!

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX 2013"

Uwaga uczniowie klas III-VI! Konkurs Języka Angielskiego "FOX 2013" organizowany pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się 26 lutego 2013 roku.

• Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK
    organizowanym przez Fundację Młodych Odkrywców.To już VI edycja.

• Ogólnopolski konkurs „Zwierzęta w książkach – mój ulubieniec”

Ogólnopolski konkurs „Zwierzęta w książkach – mój ulubieniec” – organizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w Poznaniu. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III oraz IV-VI i polega na napisaniu pracy literackiej na w/w temat, objętość pracy do 2 stron formatu A-4, termin składania prac do 15 grudnia 2012 roku wbibliotece szkolnej.

• Olimpiada Wiedzy MATEMATYKA-OXFORD.PLUS

Olimpiada Wiedzy MATEMATYKA-OXFORD.plus 18 edycja organizowana przez wydawnictwo Oxford Educational Sp. z o.o., odbędzie się 9 listopada 2012 r. (piątek) o godzinie 10:45 w sali nr 4.

• Olimpiada wiedzy BIOLOGIA-OXFORD.PLUS

Zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w Olimpiadzie wiedzy BIOLOGIA-OXFORD.PLUS, organizowanej przez Oxford Educational Sp. z o. o., która odbędzie się 19 października 2012 r.

• Olimpiada wiedzy z Języka Angielskiego TEST OXFORD.PLUS

Olimpiada wiedzy z Języka Angielskiego TEST OXFORD.PLUS odbędzie się 26 października 2012 r. o godzinie 10:00 w salach 3 i 4. Na konkurs przynosimy tylko czarne lub ciemnoniebieskie długopisy.

• Olimpiada wiedzy z języka angielskiego TEST OXFORD PLUS

Zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w Olimpiadzie wiedzy z Języka Angielskiego TEST OXFORD.PLUS organizowanej przez Oxford Educational Sp. z o. o., która odbędzie się 26 października 2012 r.

• Przegląd Młodych Talentów - klasy IV - VI

Przygotowujemy się do Przeglądu Młodych Talentów, który odbędzie się 19 kwietnia 2013 r. (piątek). Każda klasa wyłoni swoich dwóch przedstawicieli (lub grupy) w wybranej kategorii np. śpiew, taniec, recytacja, skecz, gra na instrumencie, gimnastyka artystyczna itp.

• Przegląd Młodych Talentów klas I – III

Przegląd Młodych Talentów klas I – III odbędzie się 17 kwietnia 2013 r. (środa).
    Każda klasa wytypuje dwóch przedstawicieli, którzy zaprezentują się w wybranej kategorii np. śpiew, taniec, gra na instrumencie.

• Szkolny Konkurs "Z frazeologizmami za pan brat"

Zapraszamy uczniów klas VI do udziału w Szkolnym Konkursie "Z frazeologizmami za pan brat".
    Szkolne potyczki polonistyczne odbędą się 17 grudnia 2012 r. (poniedziałek) o godzinie 14:30 w sali nr21.

• Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I - III

Zapraszamy uczniów klas I - III do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym z Języka Angielskiego. Zapewne każdy z Was robił coś ciekawego w wakacje lub był w jakimś interesującym miejscu i może się tym pochwalić.

• Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas V

Zapraszamy uczniów klas V do udziału w Szkolnym Konkursie Mitologicznym, który odbędzie się 28 maja 2013 r. (wtorek) TEMAT: Dziś bogowie Was witają, do konkursu zapraszają! ŹRÓDŁO: „Mitologia” Jana Parandowskiego