Programy i Akcje

• 100-lecie niepodległości

• Club Squash Enjoy

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalnei nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

• Ja czytam

Ja czytam to kampania społeczna, której celem głównym jest wywołanie mody na czytanie.

• Mleko z klasą

• Nakrętkowy tydzień

W styczniu prosimy o przynoszenie zebranych nakrętek w dniach od 4 do 11.

• Owoce w szkole

Pomagamy!!!

Plastikowe nakrętki są surowcem, który może komuś uratować życie. Tegoroczną zbiórkę nakrętek przeznaczamy na pomoc chorej Natalce. Nie wyrzucaj! Zbieraj!

• Szkolny projekt pt. „Nauczyciel z książką”

• Wiarygodna szkoła