Programy i Akcje

• 100-lecie niepodległości

• Club Squash Enjoy

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.

Edukujemy - pomagamy

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalne i nieść pomoc potrzebującym. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

• Mleko z klasą

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

jest to uchwalony przez Radę Ministrów program wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych ...

• Owoce w szkole