„Pamiętamy…”

Konkursy » KONKURSY 2024/2025 » „Pamiętamy…”

2024-09-25

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży uczącej się i wychowanków domów kultury w wieku od 12 do 19 lat - mieszkańców miast województwa śląskiego.

2. Tematem fotografii mogą być ludzie, przedmioty, ciekawe miejsca związane z upływającym czasem.

3. Na adres organizatora należy przesłać do 2 fotografii drogą elektroniczną w załączniku e-mail na adres: konkurspamietamy@mdkchorzow.com (prace w formacie JPG o bardzo dobrej rozdzielczości np. o wymiarach 2000x3000 pikseli; prace w innych formatach nie będą zakwalifikowane do konkursu).

4. Nazwa pliku z pracą konkursową powinna być tytułem nadanym przez autora fotografii.

5. Technika wykonania prac jest dowolna.

6. Integralną część regulaminu stanowią: ● załącznik nr 1 - karta zgłoszenia (należy wypełnić czytelnie DRUKOWANYMI LITERAMI); ● załącznik nr 2 - zgoda na udział w konkursie (należy NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ i PODPISAĆ);.

7. Kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) oraz zgodę na udział w konkursie (załącznik nr 2), które są dołączone do regulaminu, należy dokładnie wypełnić i ODRĘCZNIE podpisane przesłać drogą elektroniczną w formie skanu lub zdjęcia w formacie jpg.

8. Młodsi uczestnicy zgłaszają udział w konkursie z zaznaczeniem opieki merytorycznej nauczyciela LUB rodzica. Uczestnicy pełnoletni mogą zgłosić się indywidualnie bez opieki merytorycznej.

9. Prace bez karty zgłoszenia i zgody na udział w konkursie oraz te, które nie będą spełniały wyżej wymienionych wymogów technicznych, będą odrzucone.

10. Fotografie, na których będą się znajdować podpisy, znaki lub cyfry (np. daty), będą dyskwalifikowane.

11. Nie będą oceniane prace stworzone przez lub zawierające elementy wykreowane przez algorytmy sztucznej inteligencji. Dopuszczalne jest stosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji tylko do odszumiania i wyostrzania fotografii, jako wpływających jedynie na techniczny, a nie merytoryczny jej aspekt.

Prace wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na udział należy przesyłać do 8 listopada 2024 r., na adres e-mail: konkurspamietamy@mdkchorzow.com