Wyniki konkursów 2011/2012

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Wyniki konkursów 2011/2012

• Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny 2010”

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na apelu podsumowującym I semestr.

• Olimpiada Wiedzy BIOLOGIA OXFORD PLUS

Laureatem I stopnia został Samuel Mynarski z klasy 6c z wynikiem 96 pkt./100 pkt. Laureatką III stopnia została Julia Rybczyńska z klasy 6c z wynikiem 88 pkt./100 pkt. Laureatem IV stopnia został Kacper Dobrzyński z klasy 4d z wynikiem 84 pkt./100 pkt.

• Przegląd Twórczości Literackiej "Lipa 2011"

Natalia Bieńkowska uczennica klasy 6a została laureatką XV Ogólnopolskiego i XXIX Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2011. Gratulujemy sukcesu!

• Regionalne etapy konkursów „KIBICUJĘ Z PIOSENKĄ” i "RADOŚĆ KIBICOWANIA W KADRZE"

13 kwietnia 2012 roku grupa wokalna w składzie: Julia Onisk, Nikola Kocoń, Jagna Świtoń oraz Julia Walusiak, reprezentująca Naszą Szkołę zwyciężyła wregionalnym etapie konkursu „KIBICUJĘ Z PIOSENKĄ”.

• SZKOLNY OMNIBUS

Rybczyńska Julia z klasy 6c zdobyła najwięcej punktów ze wszystkich przedmiotowych olimpiad. GRATULUJEMY!

• Szkolny Jesienny Konkurs Recytatorski klas 0 - III

Kategoria I – klasy 0-1: I miejsce Zuzanna Kawalec 1A, II miejsce Aleksandra Zając 1A, III miejsce Julia Kalicińska 1B. WYRÓŻNIENIA: Piotr Podkański 0A, Nadia Perkanowska 0B ,Iga Łęgowska 1C. Kategoria II – klasy 2: I miejsce Liliana Szyndler 2C, Aleksandra Piecha 2D, II miejsce Sonia Paluch 2B, III miejsce Sara Głuchowska 2B. Kategoria III – klasy 3: I miejsce, Ksawery Leśniak 3A, II miejsce Julia Głuch 3A, III miejsce Olga Świtalska 3C.

• Szkolny Konkurs Języka Angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem

W kategorii klas IV: I miejsce - Anna Koral - 4a, II miejsce - Angelika Slaczalek - 4b III, miejsce ex aequo - Malwina Szarek - 4b i Joachim Strzelecki - 4c  W kategorii klas V - VI:
    I miejsce - Julia Rybczyńska - 6c,  II miejsce - Anna Kwiatkowska - 6c, III miejsce - Anna Ślosarczyk - 5d.  Gratulujemy !

• Szkolny Konkurs Mitologiczny

W konkursie wzięło udział 30 uczniów klas 5. Bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele klasy 5b.

• Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii" klas III

Tytuł MISTRZA ORTOGRAFII w kategorii klas III -Wiktoria Świątek

• TEST OXFORD PLUS

28 października 2011 r. 44 uczniów z klas IV-VI wzięło udział 18 edycji Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone około 13 stycznia 2012 r.

• Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii zakwalifikowali się uczniowie klas szóstych: Natalia Bieńkowska,
    Samuel Mynarski, Agnieszka Lasek, Julia Rybczyńska,  Robert Peterek. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

• Wyniki konkursów 2011/2012 - archiwum (1)

Podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w konkursach w roku szkolnym 2010/2011 można zobaczyć klikając na poniższy link.