"Mieszkam w Beskidach"

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2015/2016 » "Mieszkam w Beskidach"

2015-11-09

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w XXIII Międzynarodowym konkursie plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Organizatorzy:

- Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej k/Żywca

- Towarzystwo Aktywności Społecznej „Zwyczajni” Świnna

Tematyka prac powinna być związana z jak najszerzej rozumianym terminem Beskidy. Organizatorzy nie narzucają , jak i nie określają rodzajów stosowanych technik plastycznych pozostawiając w tym względzie pełną dowolność i swobodę twórczą. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju formy wyrazu plastycznego.

Rodzaje technik dotychczas stosowanych w konkursie; rysunek, szkic, akwarela, korzenioplastyka, rzeźba, makieta, malarstwo na szkle, bibułkarstwo, makrama, linoryt, fotografia, grafika komputerowa, filmy video, kolaż.

Jedynymi wymogami ze strony organizatorów jest fakt, że prace nadsyłane na konkurs powinny być efektem samodzielnej pracy twórczej uczestników konkursu oraz nie mogą brać udziału w innych konkursach !!

Praca powinna być czytelnie opisana na odwrocie i zawierać następujące informacje:

imię i nazwisko autora, wiek,

tytuł pracy,

placówkę/miejscowość,

imię i nazwisko szkolnego opiekuna,

Prace należy składać do 17.12.2015 u p. Ewy Żydek.

Regulamin konkursu na stronie www.mieszkamwbeskidach.pl

Udział w konkursie jest równoznaczny z przekazaniem praw autorskich oraz wyrażeniem zgody autora pracy na jej publiczną prezentacjęoraz wykorzystanie w dowolny sposób przez organizatorów konkursu.