ArtREJowy Zawrót Głowy – czyli talentshow w Dwójce

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » ArtREJowy Zawrót Głowy – czyli talentshow w Dwójce

2017-05-12

Występy w II Szkolnego Przeglądu Talentów, które odbyły się 10.05.2017 r., mogły przyprawić niejednego odbiorcę o zawrót głowy. ART-yzmu i emocji było co nie miara. Ciekawe prezentacje, czytelne zaangażowanie uczniów, sceniczne emocje, wartka akcja zmieniających się dyscyplin, zaskakujące pokazy, zabawa na scenie i odrobina dobrego  humoru  -  tak to dwójkowi artyści dzielnie próbowali swoich sił w artREJowych zmaganiach. Potyczki uczniów w ramach już II Szkolnego Przeglądu Talentów - ArtREJowy zawrót głowy zostały podzielone na dwie grupy wiekowe - uczniów klas młodszych (1-3) oraz klas starszych (4-6). Paleta prezentacji mieniła się wielobarwnymi dyscyplinami: muzyczną, ruchową, sceniczna, zręcznościową. Na monotonię widzowie także nie mogli narzekać Utalentowani artyści prezentowali się na scenie w różnorodnych składach wykonawczych: solo, w duetach, w triach i w kwartetach. Nasze naj-artREJowe jury w skład którego wchodzili: dyr. Grażyna Lorek, p. Ewa Zięba, p. Agnieszka Marczyńska i p. Jakub Kamiński miało nie lada wyzwanie, by zmierzyć się z oceną potencjału adeptów sztuki. Duża ilość złożonych kart zgłoszeniowych uczniów jest świadectwem żywych zainteresowań artystyczno-scenicznych. Zaś szeroki wachlarz dyscyplin umożliwił pokaz aż 64 różnorodnych prezentacji.

Młodzi Artyści z polotem i entuzjazmem odważnie oraz przebojowo wkraczali na scenę by prezentować swoje zdolności, a rówieśnicy dopingowali swoich faworytów z wielkim zapałem. Wszystkiemu towarzyszyła ciepła i życzliwa atmosfera jak i dużo radości. Różnorodność dyscyplin sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podziwialiśmy wschodzące gwiazdy wokalne, instrumentalistów, recytatorów, iluzjonerów, grupy kabaretowe, taneczne, akrobatyczne oraz sportowców.

Nasza artREJowa kultura zagościła w progach Dwójki na dobre. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki z talentem na kolejny konkurs – przegląd talentów, który odbędzie się już za rok!!! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi i pasji. I choć wyniki przeglądu poznamy wkrótce, to każdy już jest zwycięzcą, bo wielkim skarbem jest posiadać talent.