Bezpieczna droga do szkoły

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Bezpieczna droga do szkoły

2016-09-01

Szanowni Państwo,

wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy o zasadach ruchu drogowego obowiązujących w okolicy naszej szkoły.

Na placu M. Lutra na odcinku od ul. A. Frycza Modrzewskiego do budynku wydawnictwa Augustana obowiązuje ruch jednokierunkowy (w dół). Od ulicy
W. Orkana można dojechać tylko do parkingu miejskiego poniżej "Augustany" 1.

Na całej długości asfaltowej części pl. M. Lutra z wyjątkiem zatoczki pod wydawnictwem 2 obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

W części pl. M. Lutra wydzielonej przez szlabany (pod SP 2) także obowiązuje ruch jednokierunkowy. Wjeżdżamy pod budynkiem WSA, wyjeżdżamy obok "Augustany" i skręcamy WYŁĄCZNIE w prawo.

Przypominamy także, iż szlabany pod szkołą są otwarte dla rodziców od godziny 15:00.

W godzinach porannych od 7:40 do 8:15 można parkować na utwardzonym placu obok budynku Liceum Ogólnokształcącego Reja oraz Auli TS 3.

Z uwagi na bezpieczeństwo uczniów oraz na kontrole Straży Miejskiej uprzejmie prosimy o stosowanie się do powyższych zasad.