Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2015/2016 » Halloween

2015-10-12

KONKURS HALLOWEEN

DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego. Zachęcamy nasze dzieci i nastolatki do następujących działań:

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY I KLASY PIERWSZE: Narysujcie zabawnego stworka na święto Halloween (prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą /w prawym dolnym rogu - po stronie obrazka!/ - oddajemy swoim nauczycielom języka angielskiego)

KLASY DRUGIE I TRZECIE: Narysujcie zabawnego stworka i podpiszcie wszystkie części jego ciała w języku angielskim (prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą /w prawym dolnym rogu - po stronie obrazka!/ - oddajemy swoim nauczycielom języka angielskiego)

KLASY CZWARTE: Narysujcie zabawnego stworka, wymyślcie jak się nazywa, ile ma lat, skąd pochodzi, jakie są jego ulubione kolory i rzeczy, opiszcie jego wygląd oraz inne informacje na jego temat w języku angielskim(pamiętajcie o właściwym użyciu czasownika „być” i „mieć”), (prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą /w prawym dolnym rogu - po stronie obrazka!/ - oddajemy swoim nauczycielom języka angielskiego)

KLASY PIĄTE I SZÓSTE: Napiszcie zabawny wierszyk w języku angielskim na Halloween (prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą wyślijcie mailem na adres: halloween2015@wp.pl)

Wybierzemy i nagrodzimy najlepszą pracę z każdego rocznika. Stawiamy na samodzielność, czekamy na prace wykonane przez dzieci do 23.10.2015 roku (piątek).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają oceny celujące lub bardzo dobre z języka angielskiego (w zależności od zaangażowania w pracę). Uczniowie klas IV-VI dostaną dodatkowo punkty pozytywne z zachowania za udział w konkursie.

Good Luck!