Konkurs Plastyczny promujący czytelnictwo

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2019/2020 » Konkurs Plastyczny promujący czytelnictwo

2019-10-04

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na wykonanie plakatu wraz z hasłem promującym czytelnictwo. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Śląskiego Kuratora Oświaty panią Urszulę Bauer.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 7- 8 szkół podstawowych województwa śląskiego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu wraz z hasłem popularyzującym czytelnictwo w dowolnej technice plastycznej (malarska, rysunek, grafika komputerowa, wyklejanka) w formacie A2. Na plakacie musi zostać umieszczone hasło popularyzujące czytelnictwo.
Na odwrocie pracy powinny zostać umieszczone następujące informacje:
- imię, nazwisko uczestnika,
- nazwa i dane teleadresowe szkoły.

Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na upublicznianie wizerunku , imienia i nazwiska oraz prac.

Prace składamy u p. Ewy Żydek do 29.11.2019 r.