Ogłoszenia konkursów 2012/2013

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły. Wasze osiągnięcia z poprzednich lat są imponujące! GRATULUJEMY!

• Bezpieczne wakacje - konkursy

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w trzech konkursach dotyczących tematyki bezpiecznych wakacji: konkurs plastyczny „BAWIĘ SIĘ I WYPOCZYWAM BEZPIECZNIE”, konkurs literacki „WIDZĘ NIEBEZPIECZEŃSTWO I REAGUJĘ”, konkurs informatyczny „BEZPIECZNIE W PODRÓŻY, W GÓRACH I NAD MORZEM”.

• II Międzyszkolny Konkurs Polsko-Angielski i Angielsko-Polski

Zapraszamy uczniów klas VI do wzięcia udziału w II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKO-ANGIELSKIM I ANGIELSKO-POLSKIM organizowanym przez GIMNAZJUM NR 11 IM. JERZEGO KUKUCZKI W BIELSKU-BIAŁEJ.

• Konkurs Języka Angielskiego „Holiday sports and activities”

UWAGA KLASY I-III Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego „Holiday sports and activities”(Wakacyjne sporty i czynności).

• Konkurs Plastyczny "LIŚCIAKI"

Samorząd Uczniowski i Rada Dziecięca zaprasza uczniów klas I - VI do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym pt: "LIŚCIAKI" (obrazki z zasuszonych liści). Format prac: A4

• Konkurs Plastyczny dla Szkół Podstawowych „SEGREGUJĘ – ODZYSKUJĘ”

Zapraszamy uczniów klas I - VI do udziału w Konkursie Plastycznym, którego organizatorem jest Biuro ds. Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku – Białej.
    Konkurs polega na indywidualnym wykonaniu pracy plastycznej związanej z tematyką konkursu„SEGREGUJĘ – ODZYSKUJĘ”

• Konkurs z Języka Angielskiego "Halloween Monster"

Zapraszamy do stworzenia potwora na Święto Halloween. W tym roku szkolnym, w związku z naszym programem „REJs PO ZDROWIE”, prosimy o wykonanie potworów używając między innymi warzyw i owoców. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!

• Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY 2013"

Zapraszamy uczniów klas II - VI do udziału w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY 2013 (organizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych), który odbędzie się 21 MARCA 2013 (czwartek) o godzinie 9:00 KAŻDY uczestnik konkursu otrzyma w prezencie łamigłówkę "kangurową piętnastkę".

• Międzyszkolny Konkurs czytelniczy „CZYTAMY LEKTURY”

Międzyszkolny Konkurs czytelniczy „CZYTAMY LEKTURY” dla uczniów klas drugich i czwartych, organizowany przez Szkołę Podstawową 36 w Bielsku-Białej.

• Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS 2013- sesja wiosenna

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VI do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego OLIMPUS 2013, która odbędzie się w naszej szkole w dniu 22 marca 2013 r.

• Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

Zapraszamy uczniów klas III - VI do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta” organizowanym przez Międzynarodowe Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

• Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”

Zapraszamy uczniów klas V - VI do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta” organizowanym przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

• Ogólnopolski Konkurs Ilustratorski "Barwne słowa Zofii Kossak"

Zapraszamy uczniów klas 0-VI do udziału w konkursie plastycznym. Stwórzcie pracę plastyczną (rysunek, grafikę, obraz) ilustrującą wybrany fragment książki Zofii Kossak.