Olimpus

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2015/2016 » Olimpus

2015-10-19

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w pozaszkolnym konkursie z języka angielskiego „OLIMPUS” - SESJA ZIMOWA.

Pytania konkursu dostosowane są do poszczególnych roczników (inny test pisze klasa IV, V i VI), zawierają pytania dotyczące słownictwa, gramatyki, komunikacji w języku angielskim, a także krótkiego tekstu, który należy przeczytać w trakcie trwania konkursu.

„OLIMPUS” jest testem jednokrotnego wyboru, składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których tylko 1 jest poprawna.
[Można wstrzymać się od odpowiedzi na dane pytanie (0 punktów). Za odpowiedź błędną uczeń otrzymuje -1 punkt.]

Koszt udziału w konkursie to 9 zł.

Zapisy w naszej szkole są do 4 grudnia 2015 roku u Waszych nauczycieli języka angielskiego (uczeń zgłaszający swój udział w konkursie przynosi jednocześnie „zgodę rodzica na udział w konkursie „OLIMPUS” - SESJA ZIMOWA” oraz 9 zł).

Zachęcamy do przerobienia testów z zeszłych lat („OLIMPUS” - SESJA ZIMOWA), które znajdują się pod adresem: www.olimpus.edu.pl (sesja zimowa→język angielski→archiwum→klasa IV, V lub VI).

Konkurs „OLIMPUS” - SESJA ZIMOWA odbędzie się 13.01.2016 roku.