Orszak Trzech Króli

Aktualności » ARCHIWUM 2019/2020 » Orszak Trzech Króli

2020-01-20

Cuda, cuda ogłaszają! Takim hasłem 9 bielskiego Orszaku Trzech Króli witali się na Placu Ratuszowym rodzice i dzieci z SP2, którzy tłumnie wzięli udział w tegorocznym wydarzeniu. Nasza szkoła po raz kolejny była jego współorganizatorem.

W tym roku bielski Orszak był rekordowy pod wieloma względami-również dla nas.

Rozpoczęliśmy na Placu ratuszowym, gdzie dzieci z zespołu wokalnego klas młodszych wyśpiewały pastorałki i kolędy rozpoczynając całą uroczystość. Małe anioły stawiły się tłumnie i, dając popis dziecięcej energii i radości, śpiewem zagrzewały bielszczan i znakomitych orszakowych gości.

Potem ruszyliśmy w zielonym orszaku Króla azjatyckiego, którym został tym razem Tomasz Lorek-aktor Teatru Polskiego i nasz Dwójkowy rodzic. I znowu była top grupa wyjątkowo liczna! A trzeba wspomnieć o tych, którzy szli razem z nami po prostu z potrzeby serca, towarzysząc małym artystom i królewskiej asyście!

Szacuje się, że tegoroczny bielski Orszak trzech Króli był rekordowy pod względem ilości uczestników. To również zasługa Was, Dwójkowej społeczności. Byliśmy tam razem. Dziękujemy!

A zdjęcia z tego fantastycznego wydarzenia można zobaczyć min. tutaj:

Link1

Link2