Pierwszy mikołajkowy prezent

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Pierwszy mikołajkowy prezent

2016-12-07

5 grudnia w naszej szkole, w gabinecie p. dyr Grażyny Lorek, odbyło się niecodzienne i bardzo miłe spotkanie. Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w osobach Julii Kensy, Marceliny Klekocińskiej i Zuzanny Korzonkiewicz wraz z opiekunem p. Marcinem Marczyńskim przyniósł dla wszystkich uczniów SP2 pierwszy w tym roku prezent mikołajowy. Dzięki prowadzonym, przed uczniów z Gimnazjum i LO, w okresie od września do grudnia akcjom, udało się zgromadzić środki finansowe, które zostały tego dnia przekazane na ręce uczniów naszego SU, czyli Dawida Procnera, Mikołaja Kusaka, Andrzeja Kawę oraz Poli Wysockiej. Wszystkiemu przyglądał się z uśmiechem opiekun SU SP2 - p. Jerzy Lach. Zaskoczenie uczniów SP2 było ogromneJ Ale zaraz za nim posypała się lawina pomysłów na ich przeznaczenie. Uczniowie SP2 wraz z opiekunem zdecydowali, iż do końca tygodnia podejmą decyzję w temacie wykorzystania tego wspaniałego prezentu. Nie mieli wątpliwości, iż wybiorą ten najbardziej wyjątkowy pomysł, który zadowoli wszystkich uczniów.

Starszym kolegom i koleżankom składamy najserdeczniejsze podziękowania za tak miły i wspaniały gest.