Aktualności » AKTUALNOŚCI 2023/2024 » Pluszaki ratują zwierzaki - Wspólna akcja naszej Szkoły i Fundacji Ekologicznej Arka

2024-05-07

Wraz z Fundacją Ekologiczną Arka postanowiliśmy podjąć się misji ocalenia naszych mniejszych przyjaciół. Dzięki zaangażowaniu naszej szkoły oraz wsparciu ze strony uczniów, nauczycieli i rodziców, udało nam się zorganizować niezwykłą akcję ratowania zwierząt.

Przez ostatni tydzień zbieraliśmy pluszowe zabawki, które teraz pójdą na sprzedaż, a z zebranych środków zostaną zakupione potrzebne rzeczy dla schroniska.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za każdego pluszowego przyjaciela i za okazane serce! Wasza pomoc jest nieoceniona dla tych, którzy nie potrafią mówić, ale zasługują na naszą troskę i miłość.

Wspólnie sprawiamy, że świat staje się lepszy miejscem dla wszystkich istot. Dziękujemy!